Obroża Foresto dla dużego psa

Obroża Foresto to nowoczesna forma ochrony przed pchłami czy kleszczami zarówno dla psów i kotów. Okres ochrony to 7-8 miesięcy czyli przez cały okres w którym dużą aktywność wykazują różnego rodzaju pasożyty. Obroża Foresto posiada właściwości bójcze w stosunku do kleszczy. Warto dodać ,że jest wodoodporna oraz bezzapachowa.

 

Obroża Foresto dla dużego psa – Poznaj nasze produkty!

 

obroża foresto dla dużego psa

Pies: Obroża Foresto dla dużego psa

Bayer Foresto – 70 cm

 

Kup produkt w sklepie

 

obroża foresto dla dużego psa

Kot

Bayer Foresto – 38 cm

Kup produkt w sklepie

 

 

Obroża Foresto Duża – Zalecenia

Wyjąć obrożę z torebki ochronnej bezpośrednio przed zastosowaniem. Należy rozwinąć obrożę i upewnić się, że na jej wewnętrznej stronie nie ma żadnych pozostałości plastikowych łączeń. Należy założyć obrożę na szyję zwierzęcia i dostosować jej długość nie zaciskając zbyt mocno (wskazówka: powinno być możliwe wsunięcie dwóch palców pomiędzy obrożę a szyję zwierzęcia). Należy przeciągnąć wolną końcówkę obroży przez szlufkę i odciąć niepotrzebny odcinek na długości 2 cm. Zwierzę powinno nosić obrożę nieprzerwanie w celu zapewnienia 8-miesięcznego okresu ochrony. Obrożę należy zdjąć po upływie okresu leczenia. Należy okresowo sprawdzać i dostosowywać zamocowanie obroży, jeżeli będzie to konieczne, w szczególności w okresie szybkiego rozwoju kociąt/szczeniąt. Obroża została wyposażona w mechanizm zamknięcia zabezpieczającego przed niepożądanym otwarciem. W przypadku zaczepienia obroży o jakiś przedmiot (choć wystąpienie takiego zdarzenia jest mało prawdopodobne), kot będzie w stanie samodzielnie poszerzyć obrożę wystarczająco, aby móc szybko się uwolnić.

Obroża Foresto dla dużego psa – Przeciwskazania

Nie stosować u szczeniąt w wieku poniżej 7 tygodni. Nie stosować w przypadku potwierdzonej nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą.

Obroża Foresto Duża – Pełne informacje

Obroża Foresto 70 cmObroża Foresto 38 cm